Kişisel Gelişim Eğitimi Kursu

Kişisel Gelişim Eğitimi Kursu

Kişisel Gelişim Eğitimi

Yoga Federasyonu, yoganın halk arasında aslına uygun olarak yaygınlaştırılması ve öğretilmesi amacı ile işlemekte olan, sunduğu eğitim sertifikalarının yasal geçerliliği bulunan; ciddi, profesyonel ve legal bir kuruluştur. Etrafta yasal herhangi bir geçerliliği bulunmayan sözde 'eğitim sertifikaları' veren bir çok şahıs ve organizasyonun aksine Yoga Federasyonu; tamamı ile legal bir yürürlükte işlemekle beraber, sunduğu Kişisel Gelişim Eğitimi sertifikaları ile katılımcılarına yetkinliklerini ifade etme imkanı tanımaktadır.

Kişisel Gelişim Eğitimi dahil olmak üzere, bir çok hem yüz yüze hem de online Eğitim Kurslarımız mevcuttur. Şayet Online veya Yüz Yüze Kişisel Gelişim Eğitimi Kurslarımıza ilgili iseniz, kurslarımıza katılım sağlamak ve kayıt koşulları hakkında daha detaylı bilgi için 0312 437 96 09 numaralı müşteri hizmetleri hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim Eğitimi Programı

Başarılı CV Oluşturma

Etkili İletişim

Etkin Beden Dili Kullanımı

Performans Yönetimi

Stresle Baş Etme Yöntemleri

Tükenmişlik Sendromunu Kontrol Etme

Zaman Yönetimi

Bireysel Motivasyon Oluşturmak

Yaratıcı Problem Çözme Teknikleri

Hemen Kişisel Gelişim Eğitimi Kursuna Katılın

Kişisel Gelişim Eğitimi kurslarımızla ilgileniyor musunuz? Kayıt işlemleri ile ilgili müşteri temsilcimize bağlanmak için hemen aşağıdaki butona tıklayın.