Bioenerji Eğitimi Kursu

Bioenerji Eğitimi Kursu

Bioenerji Eğitimi

Yoga Federasyonu, yoganın halk arasında aslına uygun olarak yaygınlaştırılması ve öğretilmesi amacı ile işlemekte olan, sunduğu eğitim sertifikalarının yasal geçerliliği bulunan; ciddi, profesyonel ve legal bir kuruluştur. Etrafta yasal herhangi bir geçerliliği bulunmayan sözde 'eğitim sertifikaları' veren bir çok şahıs ve organizasyonun aksine Yoga Federasyonu; tamamı ile legal bir yürürlükte işlemekle beraber, sunduğu Bioenerji Eğitimi sertifikaları ile katılımcılarına yetkinliklerini ifade etme imkanı tanımaktadır.

Bioenerji Eğitimi dahil olmak üzere, bir çok hem yüz yüze hem de online Eğitim Kurslarımız mevcuttur. Şayet Online veya Yüz Yüze Bioenerji Eğitimi Kurslarımıza ilgili iseniz, kurslarımıza katılım sağlamak ve kayıt koşulları hakkında daha detaylı bilgi için 0312 437 96 09 numaralı müşteri hizmetleri hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bioenerji Eğitimi Programı

Bioenerji nedir

Bioenerji neden gereklidir

Yaşam dengesinde bozukluk ve sonuçları

Bioenerji hangi alanlarda kullanılır

Çakralar ve çeşitleri

Çakraların çalışma şekilleri

Duygularımız ve enerji bedenimiz üzerindeki etkileri

Negatif enerjilerden korunma yolları

Bioenerji seansında yapılması gerekenler

Bioenerji Uyumlama çalışması

Uygulamalı uzağa Bioenerji gönderimi

Hemen Bioenerji Eğitimi Kursuna Katılın

Bioenerji Eğitimi kurslarımızla ilgileniyor musunuz? Kayıt işlemleri ile ilgili müşteri temsilcimize bağlanmak için hemen aşağıdaki butona tıklayın.