Eğiticinin Eğitimi Kursu

Eğiticinin Eğitimi Kursu

Eğiticinin Eğitimi

Yoga Federasyonu, yoganın halk arasında aslına uygun olarak yaygınlaştırılması ve öğretilmesi amacı ile işlemekte olan, sunduğu eğitim sertifikalarının yasal geçerliliği bulunan; ciddi, profesyonel ve legal bir kuruluştur. Etrafta yasal herhangi bir geçerliliği bulunmayan sözde 'eğitim sertifikaları' veren bir çok şahıs ve organizasyonun aksine Yoga Federasyonu; tamamı ile legal bir yürürlükte işlemekle beraber, sunduğu Eğiticinin Eğitimi sertifikaları ile katılımcılarına yetkinliklerini ifade etme imkanı tanımaktadır.

Eğiticinin Eğitimi dahil olmak üzere, bir çok hem yüz yüze hem de online Eğitim Kurslarımız mevcuttur. Şayet Online veya Yüz Yüze Eğiticinin Eğitimi Kurslarımıza ilgili iseniz, kurslarımıza katılım sağlamak ve kayıt koşulları hakkında daha detaylı bilgi için 0312 437 96 09 numaralı müşteri hizmetleri hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Eğiticinin Eğitimi Programı

Eğitim ve Öğretim temelleri

Eğitim ve Öğretimin aktarılması

Etkili iletişim ve etkileşim

Özgüven ve stres kontrolü

Öğretime hazırlık süreci

Sunum hazırlanımı ve gerçekleştirilmesi

Yetişkin Eğitimi

Eğitim Teknolojileri ve Eğitim ile Teknoloji

Ölçme ve Değerlendirme

Eğitim Yönetimi

Hemen Eğiticinin Eğitimi Kursuna Katılın

Eğiticinin Eğitimi kurslarımızla ilgileniyor musunuz? Kayıt işlemleri ile ilgili müşteri temsilcimize bağlanmak için hemen aşağıdaki butona tıklayın.