Hamak Yogası Eğitimi Kursu

Hamak Yogası Eğitimi Kursu

Hamak Yogası Eğitimi

Yoga Federasyonu, yoganın halk arasında aslına uygun olarak yaygınlaştırılması ve öğretilmesi amacı ile işlemekte olan, sunduğu eğitim sertifikalarının yasal geçerliliği bulunan; ciddi, profesyonel ve legal bir kuruluştur. Etrafta yasal herhangi bir geçerliliği bulunmayan sözde 'eğitim sertifikaları' veren bir çok şahıs ve organizasyonun aksine Yoga Federasyonu; tamamı ile legal bir yürürlükte işlemekle beraber, sunduğu Hamak Yogası Eğitimi sertifikaları ile katılımcılarına yetkinliklerini ifade etme imkanı tanımaktadır.

Hamak Yogası Eğitimi dahil olmak üzere, bir çok hem yüz yüze hem de online Eğitim Kurslarımız mevcuttur. Şayet Online veya Yüz Yüze Hamak Yogası Eğitimi Kurslarımıza ilgili iseniz, kurslarımıza katılım sağlamak ve kayıt koşulları hakkında daha detaylı bilgi için 0312 437 96 09 numaralı müşteri hizmetleri hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Hamak Yogası Eğitimi Programı

Hamak yogası nedir?

Hamak yogasının faydaları nelerdir?

Hamak yogasında dikkat edilmesi gerekenler

Hamak yogası kimlere uygundur?

Bir Hamak Yogası dersinde alınması gereken güvenlik önlemleri

Kumaşla temas noktaları

Hamak yogasında pozların analizi ve uygulaması

Alternatif akış teknikleri

Restoratif Hamak Yogası

Hemen Hamak Yogası Eğitimi Kursuna Katılın

Hamak Yogası Eğitimi kurslarımızla ilgileniyor musunuz? Kayıt işlemleri ile ilgili müşteri temsilcimize bağlanmak için hemen aşağıdaki butona tıklayın.